pondělí 19. dubna 2021

2021 - rok přestupní

Ne, neberte do ruky červenou tužku, vím, že tentokrát nebyl 29. únor a "í" je taky správně. To já letos přestupuju do vyšší kategorie.

Opatření proti šíření covidu mi trochu změnila plány na "oslavu" této události.

Mimochodem, máme v katastru blázinec, tak jsme se mohli chodit dívat, do čeho jdeme.

březen - do lockdownu vlezem

duben - nasraní budem

máj - psychoušů ráj

Ale zákaz vycházení už skončil, hranice okresů a katastrů už se taky mohou překračovat legálně a pivo už taky čepují, takže je čas to napravit. 

 A protože mě všichni máte rádi :-) , napište mi, kdy se se mnou přijedete proběhnout/projet na koloběžce (můžu půjčit), opéct špekáček, vypít pivo. Běžeckých i koloběžeckých tras tady máme spousty, povrchy kulturní i nekulturní, je možné zařadit i brodění, kopřivy... Pár nenáročných nocležníků se k nám vejde, popřípadě si postaví na zahradě stan :-)


COVIDU ZMAR

jana

1 komentář:

  1. úvěrová společnost, která mi poskytuje půjčku ve výši 5 000 000,00 USD, když ostatní investoři půjčky zanedbali moji nabídku, ale pan benjamin lee mi poskytl úspěšnou půjčku. Jsou přímo zapojeni do financování půjček a projektů z hlediska investic. poskytují finanční řešení společnostem a jednotlivcům, kteří hledají přístup k fondům kapitálových trhů, mohou vám pomoci financovat váš projekt nebo rozšířit vaše podnikání .. e-mailový kontakt :::: také 247officedept@gmail.com nebo napište na číslo whatsapp na + 1- ( 989-394-3740)

    OdpovědětVymazat