úterý 23. června 2015

k MUMifikaci připravena?

Nejsem si úplně jistá. Jasně, v lednu je u počítače každý hrdina. Jak se ale přibližuje den D, začínám mít pochybnosti. On začal mít trochu pochybnosti i ten můj. Už je celkem zvyklý, různé 100vky, 24hodinovky, Horské výzvy ho nijak nevyvádějí z míry. Jenom se zeptá, kdy budu zpátky doma (asi aby stihl do chlaďáku doplnit pivo :-)) Tentokrát ale trochu projevil obavy o moje zdraví. Tak jsem jej ujistila, že budu pod oborným lékařským dohledem a protože výzkumníci potřebují vzorky i po poslední etapě, určitě mě nenechají umřít předčasně. A navíc tam budou i zástupci ITB a ti by určitě v nouzi neopustili někoho, kdo myslí na to samé :-)

Stejně si to ale nedokážu představit. Nejsem žádný D.O. a uběhnout za týden 294 km? A jak to mám běžet?  Závodit? (to raději ne). Nebo si to užívat? (aby mě neukamenovali, užívat si je skoro zakázané slovo :-)) 

Možná bych to mohla pojmout jako intervalový trénink. 7 x maraton. Ale nejsem si jistá, jestli udržím tempo alespoň stejné, o zrychlování raději nepřemýšlím. A meziběh? Na pivo? Musím to prokonzultovat s nějakým běžeckým guru.

Ale stejně se těším. Prožít si týdenní (běžeckou) dovolenou ve společnosti stejně postižených bude bezva :-). A užívat si to budu!

11 komentářů:

 1. Jani, budu drzet palce.. je to hezka akce, vypada to i na cestu zpet v case.. spat si po telocvicnach ve spacaku.. videt se s lidma..
  Martin (Veverka Prazsky) to letos absolvuje.. Ja, z pochopitelnych duvodu nemuzu.. ale urcite ve vyhledu bych se rad zucastnil.. i kdyz ve stejnem terminu je toho silene moc..
  Tak jako tak, mas na to, ses dobra.. budu drzet palce!! a Tesim se na tvoje vypraveni.
  12:)

  OdpovědětVymazat
 2. týdenní dovolená - dobrej pohled na věc :) pro mě nepředstavitelná nálož....budu z povzdálí sledovat a se zatajeným dechem držet palce.

  OdpovědětVymazat
 3. Jani, s Tvojí rychlostí regenerace bych se toho nebál :o) Přeju pěknou dovolenou a ať si to užiješ.
  Jiřík

  OdpovědětVymazat
 4. A já myslím, že Tvůj atomový reaktor v srdci je bezúnavový, tak se můžeš mezi etapami vyběhat (alespoň 8km) :-D
  P.

  OdpovědětVymazat
 5. Jani, uzijes si to urcite vrchovatě :-) Drzim moc palce! A budu sledovat!

  OdpovědětVymazat
 6. Jani, neboj! Jak se říká: "Sám mám strachu dost :-D" A uvažuji úplně stejně. 300km je normálně měsíční kilometráž, co to udělá v jednom týdnu, si nechci dopředu ani představovat. Budeme tedy myslet na cílové pivo a po prvním maratonu si dáme už „jen“ 6 asi pětihodinových regeneračních běhů. Snad tahle strategie vyjde :-D Těším se na viděnou.

  OdpovědětVymazat
 7. přátelé, děkuji všem za morální podporu

  OdpovědětVymazat
 8. Jani, sledoval jsem to jak se dalo, i pres martinovo vypraveni.. velka gratulace!! Jsi fakt dobra!! MSF! 12:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. děkuji. když jsem u toho myslela na pivo, bylo to hned lehčí :-)

   Vymazat
 9. Jani, klobouk dolů, fakt paráda. Teď už snad jen zkusit 365 maratonů za 365 dnů :-))
  Jiřík

  OdpovědětVymazat