pátek 7. července 2017

Varování! V Jeseníkách byl spatřen MEDVĚD!

Vnikl v přestrojení do autobusu a přesto, že byl jenom MALÝ, vyděsil řidiče natolik, že ten zapomněl trasu a kdyby nebylo duchapřítomných cestujících, ještě teď by s autobusem někde bloudil. Z Ovčárny vyrazil směrem k pramenům Moravicepronásledován smečkou odvážných běžců.Snažil se je sice setřást, ale protože musel dělat přestávky na doplnění tekutin, dařilo se jim jej udržet. Mělo to i své výhody. Třeba když jdete do restaurace ještě před otevřením a majitel uvídí Medvěda, bez řečí vám nalije :-)Velkou šanci na únik měl poté, co zaběhl do lesa, zmátl stopy a chtěl uniknout kopřivama, byl ale dostižen a štván dále po proudu Moravice. Z cesty se mu klidila drobná zvěř i hadi, nezastavily jej ani přehrady.  
Pod Kružberkem pronásledovatele vlákal do restaurace a chtěl je tam zrádně opustit. Naštěstí alespoň jeden jeho nástup zachytil a tak byl svědkem jeho dalšího postupu. 
Jak s přibývající nocí zavřely všechny hospody, neštítil se přepadat chudáky relaxující chataře, aby je obral o trochu vody. Vrcholem všeho bylo, když se vnutil na oslavu (narození syna), kde mu již mírně unavení účastníci dobrovolně nabízeli jídlo, pití a dokonce i nocleh.Od jeho dalšího postupu ho neodradil ani déšť a naposledy byl viděn na soutoku řek Moravice s Opavou, kde říkal něco o Praze Kobylisích. Pozor na něj!

Záznam trasy:

Moravici a ultra zdar!

4 komentáře:

 1. Parádně napsáno! Muselo to být moc fajn. Myslela jsem na Vás po celý den, hlavně při bouřce! Jste borci!!!!!

  OdpovědětVymazat
 2. :) krásně napsáno :)
  ještě doplním, že i cestou do Opavy jsem přepadl dvě nešťastné děvuchy, které si mne naložily do auta a dovezly do hospody na Dolním náměstí :)
  Mm

  OdpovědětVymazat
 3. Je to desne nebezpecna bestie - pred par dny se za me a Tucnaka zavesil v Uneticich a utekly sme mu az v Dejvicich!

  OdpovědětVymazat
 4. Týýýý jo, paráda, takhle jsem se už dlouho nezasmál :-)) Pivolačná bestie, která honí běžce :-D 1bubo

  OdpovědětVymazat